Ідея

Створити громадський ресторан у форматі Urban Space, що стане успішним прикладом об’єднання громади навколо спільної ідеї. Унікальність проєкту у тому, що 80% прибутку ресторану направлено винятково на реалізацію громадських проєктів.

Засновниками є 100 соціально активних людей, яких об’єднує ідея якісного розвитку міського простору.

Цілі

 • створення прозорого цільового фонду, призначеного для фінансування соціальних проєктів та стартапів, спрямованих на розвиток міста
 • створення фізичного майданчика для активізації проактивного кластера міста, що дає імпульс ініціативам та зберігає динаміку їх розвитку
 • об’єднання 100 людей практичного інтелекту, готових інвестувати у проєкт та розподіляти кошти на фінансування інших ініціатив

Urban space

Сучасний формат на перетині різних міських середовищ. Ресторан, де можна не лише поїсти, а й організувати власну презентацію, обговорити ідеї, знайти однодумців. А ще почитати книгу або придбати щось у крамниці. Студія Urban Space Radio, медіа про сучасну культуру та урбаністику, також розташована тут.

Це своєрідне місце зустрічі пасіонаріїв — тих, хто вважає, що місто має бути комфортним для життя: зеленим, технологічним, відповідним до інтересів громади.

Реалізація

100 засновників у рівних долях профінансували відкриття Urban Space 100. Ресторан працює та генерує прибуток, що спрямовується винятково на реалізацію некомерційних проєктів з розвитку Івано-Франківська. Рішення про те, які проєкти підтримати, приймають засновники ресторану.

Ідея громадського ресторану належить платформі «Тепле Місто». Управління закладом здійснює компанія «23 ресторани».

Urban Space 100 було відкрито 27 грудня 2014 року.

 • Підтримані проєкти

 • 163
 • Загальна сума підтримки

 • 7 148 259

Як це працює

Ресторан працює та генерує прибуток, який направляється винятково на реалізацію громадських проєктів, що розвивають міське середовище Івано-Франківська.

Рішення про те, які проєкти підтримати, приймають засновники проєкту.

Операційне управління Urban Space 100 забезпечує управлінська компанія, яка за необхідності може змінюватись.

Дізнатися більше

Партнери

Контакти

Urban Space 100
м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 19
066 633 88 82

Інна Наум — керівниця ресторану
inna.n@23.ua
Микола Дорохов — подієвий менеджер
Інформація щодо організації подій
Для проведення події - заповніть форму

Олеся Дідик — ґрантова менеджерка,
координаторка програми Urban Space
urbanspaceprogram@gmail.com

FAQ

 1. Як учасники долучалися до проєкту?

  Для участі у проєкті потрібно було отримати три позитивні рекомендації від інших учасників проєкту, погодитись на відкриту участь у ньому та внести одноразовий благодійний внесок у розмірі 1000 доларів США.

 2. Хто не міг бути співвласником ресторану?

  Співвласником ресторану не могла бути анонімна особа чи суб’єкт господарської діяльності, зареєстрований як юридична особа.

 3. Що таке «відкрита участь»?

  Погодившись підтримати проєкт, учасники погоджувалися на те, що про їхню участь у проєкті ставало відомо іншим. Зокрема їхнє фото, прізвище та ім'я були розміщені на головній сторінці сайту проєкту поміж іншими засновниками. Анонімна участь у проєкті неможлива.

 4. Що буде, якщо проєкт себе вичерпає?

  Це може статись лише в разі настання неприбутковості проєкту, що є маловірогідним. Тим не менш, управлінська компанія «23 ресторани» гарантує забезпечення діяльності Urban Space 100 протягом мінімум двох років з моменту відкриття.

 5. Чи потрібно буде ще додатково щось фінансувати?

  Ні, цього не передбачається.

 6. Яким чином розподіляються прибутки?

  80% від чистого прибутку направляються винятково на громадські проєкти з розвитку Івано-Франківська. Щокварталу безпосередньо у приміщенні ресторану відбуваються збори 100 засновників, котрі вирішують, на які проєкти направляти зароблені за звітний період кошти. Рішення приймаються простою більшістю від загальної кількості фізично присутніх на зборах учасників.
  Решта 20% сплачуються управлінській компанії за здійснення управління проєктом.

 7. Як проєкт Urban Space 100 пов'язаний з платформою «Тепле Місто»?

  Ідея громадського ресторану належить платформі «Тепле Місто», яка займалася запуском цього проєкту, проводила промокампанію з пошуку 100 засновників закладу, організовувала відкриття ресторану.
  Urban Space 100 — це самостійний проєкт. Рішення щодо меню, подій, наповнення крамничок приймає управлінська компанія. Рішення, які проєкти профінансувати, приймають засновники ресторану.
  Платформа «Тепле Місто» адмініструє проєкт у питанні документообігу (ведення протоколів загальних зборів та укладання договорів з ґрантоотримувачами) та займається зв'язками з громадськістю.

 8. Якщо я хочу відкрити Urban Space в своєму місті?

  Платформа «Тепле Місто» працює над розвитком програми Urban Space Global, що передбачає відкриття закладів Urban Space в інших містах на умовах соціальної франшизи. Якщо ви маєте команду, яка готова втілити проєкт Urban Space у вашому місті, завантажте та заповніть заявку у розділі «Франшиза».

 9. Якщо я хочу організувати презентацію, прес-конференцію, лекцію, тренінг, майстер-клас в Urban Space 100?

  Ви можете провести подію з понеділка по п’ятницю, організація подій в суботу та неділю відбувається за запитом. Для того, щоб організувати подію, заповніть форму або напишіть організатору подій на пошту urbanspace100.management@23.ua
  Детальніше про організацію подій можна ознайомитись тут.

 10. Якщо мене цікавить робота в Urban Space 100?

  Заповнюйте анкету (з поміткою 'Хочу в Urban'), та очікуйте запрошення на співбесіду.