Проєкти

З вересня 2023 року ґрантова програма від Urban Space 100 підтримує некомерційні проєкти, які працюють з наслідками війни. Подати на конкурс можна ідеї у таких напрямках: ▪️ допомога військовим; ▪️ допомога ветеранам (реабілітація, реінтеграція, соціалізація); ▪️ покращення інклюзивності міста (доступність міста для маломобільних груп); ▪️ психосоціальні підтримка та інтеграція; ▪️ підтримка для сімей військових; ▪️ робота з ВПО (дорослі та діти). На загальних зборах 4 рази на рік засновники Urban Space 100 вирішують, які проєкти отримують фінансування. Ми оновили правила подачі — розповідаємо про них далі.

Завантажити заявку

З ЧОГО ПОЧАТИ?

Завантажте та заповніть проєктну заявку. Документ ви знайдете вище. У заявці детально опишіть: структуру та етапи реалізації проєкту; результати та цілі; статті витрат та обґрунтуйте бюджет. Якщо для реалізації вашого проєкту потрібна дозвільна документація, надайте її в додатках до заявки. На ґрантову програму можна подати некомерційний проєкт у таких тематичних напрямках: ▪️ допомога військовим; ▪️ допомога ветеранам (реабілітація, реінтеграція, соціалізація); ▪️ покращення інклюзивності міста (доступність міста для маломобільних груп); ▪️ психосоціальні підтримка та інтеграція; ▪️ підтримка для сімей військових; ▪️ робота з ВПО (дорослі та діти). Проєкт має бути реалізований в Івано-Франківську.

Ще одна обов’язкова умова подачі — коротке відеозвернення тривалістю до 1 (однієї) хвилини з презентацією проєкту. Відеозвернення — це ваша можливість звернутися до засновників Urban Space 100 та переконати їх у важливості вашого проєкту, залучитися підтримкою перед майбутнім голосуванням. Зверніть увагу: відеозвернення, що триватиме довше 1 хвилини (!) не буде переглядатися на загальних зборах під час голосування.

КУДИ НАДІСЛАТИ ПРОЄКТНУ ЗАЯВКУ?

Ви можете надіслати проєктну заявку одному з 10 учасників загальних зборів. Зв’яжіться з учасником через електронну пошту та запропонуйте йому ваш проєкт. У копію листа обов’язково поставте пошту грантового менеджера - urbanspaceprogram@gmail.com (без виконання цієї умови заявки прийматися не будуть!). У темі листа вкажіть «Проєктна заявка Urban Space 100».

Оберіть одного з 10 запропонованих учасників. Адресу електронної пошти ви можете побачити, якщо наведете курсор на клітинку з фотографією. Не забудьте у копію листа поставити пошту грантового менеджера - urbanspaceprogram@gmail.com

Зверніть увагу

Ґрантові кошти переможцям можуть бути переведені виключно на рахунок неприбуткової організації (громадська організація, благодійний фонд тощо).

Якщо ви не є учасником чи засновником такої організації, для оформлення документації рекомендуємо знайти партнерську організацію, що реалізовує схожі проєкти.

У Статуті організації повинно бути передбачено право отримувати безповоротну фінансову допомогу на реалізацію проєктів.

Як обираються проєкти?

Проєкти обираються засновниками Urban Space 100 після попереднього обговорення їх на загальних зборах щокварталу. Учасники зборів ознайомлюються із проєктами-претендентами і за допомогою голосування обирають ті, що будуть профінансовані. Urban Space 100 не викладає результати голосування та не коментує рішення учасників, а лише оголошує ті проєкти, які здобудуть підтримку.

Які проєкти не будуть підтримані

  • Проєкти, що містять політичну або комерційну складову;
  • Проєкти, в яких передбачено більше 20% загального бюджету на гонорар чи оплату за адміністрування проєкту.

Терміни подачі проєктів

  • На збори І кварталу — з 15 грудня до 15 січня
  • На збори ІІ кварталу — з 15 березня до 15 квітня
  • На збори ІІІ кварталу — з 15 червня до 15 липня
  • На збори ІV кварталу — з 15 вересня до 15 жовтня

ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ

Будемо раді відповісти на них.
Надсилайте запит на адресу:
urbanspaceprogram@gmail.com

Завантажити заявку