News

ОСІННІЙ ҐРАНТОВИЙ СЕЗОН [15 ВЕРЕСНЯ - 15 ЖОВТНЯ 2023]

15.09.2023

15 вересня розпочався осінній ґрантовий сезон від громадського ресторану Urban Space 100. Це можливість для ініціативних та активних містян отримати фінансування на втілення проєктів у Івано-Франківську.

На останніх Загальних Зборах громадського ресторану Urban Space 100, що відбулися 29 липня 2023 року, було ухвалено рішення, що з осіннього ґрантового сезону Urban Space 100 підтримуватиме проєкти, які працюють з наслідками війни.

«Ми живемо в час, коли кожного дня стикаємося з викликами війни. Urban Space 100 змінює фокуси ґрантової програми. Ми хочемо зробити заклик до активних людей, до громадських та благодійних організацій, яким ця тема небайдужа: об'єднаймо навколо цього наші зусилля! Якщо у вас є запитання щодо ґрантової програми чи заповнення аплікаційної форми – на початку жовтня ми організуємо зустріч, де пройдемося по всіх пунктах, обговоримо важливі моменти та дамо відповіді на питання, які вас хвилюють. Тож слідкуйте за нашими оновленнями», – каже координаторка програми Urban Space Олеся Дідик. 
 
Для участі в ґрантовому конкурсі проєкт має відповідати одному з цих напрямків:

🔸допомога військовим;

🔸допомога ветеранам (реабілітація, реінтеграція, соціалізація);

🔸покращення інклюзивності міста (доступність міста для маломобільних груп);

🔸психосоціальні підтримка та інтеграція;

🔸підтримка для сімей військових;

🔸робота з ВПО (дорослі та діти).

З правилами подачі проєктів можна ознайомитися за посиланням
Заявки приймаються до 15 жовтня включно. 

28 жовтня на Загальних Зборах співзасновників ресторану відбудеться голосування та будуть обрані переможці. Того ж вечора ви зможете ознайомитися з результатами на фейсбук-сторінці проєкту Urban Space 100.