20160213 192504793

Арґумент кіно — відкриті лекції про кінематограф

Триває 31.10.2020 - 30.01.2021

24 400 UAH

Кінематограф змінює світ. Технологічна та інформаційна революція, свідками якої ми є сьогодні - це результат впливу кіно. Ініціатори проєкту вирішили розказати про вплив кінематографу на світову культуру і сучасні тенденції в мистецтві, літературі, театрі.
Проєкт передбачає серію із трьох мультимедійних лекцій, які включатимуть:

1. Лекційний матеріал створений на основі дослідження та аналізу видань «Cahiers du cinéma», «The Hollywood Reporter», «Sight & Sound», «Cinema Nuovo» та інших.
2. Візуального супроводу — фраґментів фільмів перекладених та озвучених українською.
3. Медіа-візуальної презентації. Для лекції буде перекладено та професійно озвучено фраґменти фільмів, які «ілюструють» стилістику відповідних кінематографічних напрямків. Озвучення здійснить студія «Цікава ідея». 

Лекційна частина включатиме три окремі напрямки:
1. Нова хвиля французького кіно/ Nouvelle Vague — на основі фільмів Алана Рене, Клода Шаброля, Жана Люка Годара, Франсуа Троффо (1950-60);
2. Італійський неореалізм/ Neorealismo — на основі фільмів Віторо де Сікки, Лукіо Вісконті, Роберто Росселіні (1940-50);
3. Золота ера Голівуду/ The Golden Age of Hollywood — на основі фільмів Говарда Гоукса, Біллі Вайлдера, Вільяма 
Вайлера, Орсона Велса, Френка Капри.

Для лекцій буде перекладено та професійно озвучено фраґменти фільмів, які «ілюструють» стилістику відповідних кінематографічних напрямків. Озвучення здійснить студія «Цікава ідея». Лекції будуть побудовані на перетині класичної та новітньої кіномови і продемонструють послідовність традиції сучасного кінематографу, який створюється стрімінґовими платформами та світовою кіноіндустрією.

Лекції відбудуться на платформі центру «Ваґабугдо». Мадіа-частину лекцій буде опубліковано онлайн з безкоштовним доступом на платформі issuu.

Фінансування від Urban Space 100 покриє витрати на переклад та дизайн презентацій.

Дізнатися більше