213

KidsCREATE

Реалізовано 31.10.2020 - 30.01.2021

40 313 UAH

Вже другий рік поспіль команда "РобоклубІФ" активно працює над розширенням освітніх меж позашкільної освіти для дітей з особливими освітніми потребами.
За підтримки громадського ресторану Urban Space 100 та Івано-Франківського інклюзивно-ресурсного центру розроблено та адаптовано річний навчальний курс, організовано та проведено навчання основ робототехніки та програмування для дітей з особливими освітніми потребами у віці 7–9 років у рамках проєктів: "KidsDO" та "KidsDO-2".
Ці проєкти були покликані створити зручне та ефективне навчальне середовище початкової ІТ-освіти для дітей з порушеннями слуху.

Проєкт KidsCREATE має мету і надалі підтримувати уже створене середовище, адаптувати наступну частину навчальної програми з основ візуального програмування, робототехніки та розвитку інженерної думки для дітей з особливими освітніми потребами у віці 8–11 років.
Впродовж 5 місяців діти відвідуватимуть інтегровані заняття, які складатимуться з робототехніки,
розробки інженерних конструкцій та візуального програмування. Навчальний курс буде розроблено на базі:
- візуального середовища об'єктноорієнтованого програмування Scratch;
- конструктору серії Lego Education;
- методики інженерних дослідів Design Squad.

Кількість дітей у групі - максимум 12.
Кількість занять - 20.
Тривалість одного заняття - 1 год 30 хв.
День тижня - неділя.

Фінансування від Urban Space 100 покриє витрати на розробку навчальної програми, дизайн зошитів, друк навчальних матеріалів, оплату роботи вчителів, сурдоперекладачів та адміністратора. 

Дізнатися більше