Imag0414

Коло Турботи

Реалізовано 31.10.2020 - 30.01.2021

38 220 UAH

Коло Турботи — це своєрідне продовження проєкту "Якщо стається втрата".

Минулого року, видавши посібник для медиків, автори проєкту створили робочу групу з медиками ОПЦ, під час якої виявили інші проблеми, що стоять на заваді впровадженню принципів людяності та пацієнтоорієнтованості в медичних установах. Ці основні проблеми — це вигорання медичних працівників, а також відсутність розуміння горя та практичних інструментів при взаємодії з пацієнтами в горі. Пандемія та поточні умови роботи лише підсилили ці проблеми.

Рішенням в межах проєкту "Коло Турботи" стало проведення 2-х практичних  вебінарів по профілактиці професійного вигорання та роботі з горем і втратами в умовах пандемії. В подальшому вони будуть доступні у записі.  Кожен вебінар міститиме багато практичних завдань, щоб медичні працівники могли на практиці застосовувати отримані техніки та інструменти і практикуватись у вільному доступі.

Коло турботи має 4 основні завдання:

1. Запобігти вигоранню медичних працівників
2. Навчити медиків роботі з власним горем та працювати з пацієнтами в горі
3. Надати практичні інструменти підтримки пацієнтів та їх рідних при втраті, з акцентом на втрати, які призводять до ускладненого горя: перинатальні та неонатальні втрати, раптові витрати, втрати через COVID.
4. Зробити цю інформацію доступною онлайн, щоб усі медики мали до неї доступ з сайту Опіки Ангела.

Фінансування від Urban Space 100 покрило витрати на створення сторінки проєкту, інформаційну кампанію, координацію вебінарів, створення вебінарів, роботу психолога.

Дізнатися більше