2

Шелтер для комфортного життя

Триває 01.08.2023 - 31.12.2023

56 000 UAH

Наразі в одному з франківських шелтерів для людей, що були змушені покинути дім через війну, живуть 70 дорослих та 22 дитини. Більшість з цих дітей втратили свої домівки і не мають можливості повернутися. Вони залишили свої іграшки, книжки, друзів, звичні місця для ігор. Тому потребують облаштування дитячої кімнати та спортивно-ігрового простору.

Також в цій частині міста проблематично з громадським транспортом, тому є потреба у велопарковці, оскільки є велосипеди, але немає безпечного місця для їхнього зберігання.

Ще одна потреба - генератор, для забезпечення безперебійного живлення котла, а точніше - п'яти насосів, які подають гарячу воду по системі.

Власними силами жителі шелтеру провели толоки з прибирання дворової території, створили мальовничу клумбу і деякі меблів з піддонів, започаткували сортування та окремий вивіз посортованих відходів, проводять майстер-класи та кіно-покази для діток шелтера.

Силами ГО «МЕТАЛАБ» була побудована літня тераса та відремонтоване приміщення під ігрову кімнату. БФ «Рокада» забезпечить приміщення контейнерами для сортування відходів, меблями та іграми у дитячу кімнату.

Ґрантові кошти від Urban Space 100 використають на облаштування дитячої кімнати, спортивно-ігрового простору та велопарковки, а також придбають генератор.

Дізнатись більше