2

Шелтер для комфортного життя

Реалізовано 01.08.2023 - 31.10.2023

56 000 UAH

Наразі в одному з франківських шелтерів для людей, що були змушені покинути дім через війну, проживає 70 дорослих та 22 дитини. Більшість з цих дітей втратили свої домівки і не мають можливості повернутися. Вони залишили свої іграшки, книжки, друзів, звичні місця для ігор. Тому потребували облаштування дитячої кімнати та спортивно-ігрового простору.

Також в цій частині міста проблематично з громадським транспортом, тому була потреба у велопарковці, оскільки велосипеди у мешканців були, а ось безпечного місця для їхнього зберігання не мали.

Власними силами жителі шелтеру провели толоки з прибирання дворової території, створили мальовничу клумбу і деякі меблів з піддонів, започаткували сортування та окремий вивіз посортованих відходів, проводять майстер-класи та кіно-покази для діток шелтера.

Силами ГО «МЕТАЛАБ» була побудована літня тераса, відремонтоване приміщення під ігрову кімнату, а також придбали генератор, для забезпечення безперебійного живлення котла.  БФ «Рокада» забезпев приміщення контейнерами для сортування відходів, меблями та іграми у дитячу кімнату.

Ґрантові кошти від Urban Space 100 використали на облаштування дитячої кімнати, спортивно-ігрового простору та велопарковки, а також придбали садову гойдалку.

Дізнатись більше