22 22

Координаційний центр SUN. Засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ): мультичастотні системи подавлення сигналу для захисту особового складу військових та техніки

Триває 29.01.2024 - 30.04.2024

188 943 UAH

З перших днів повномасштабного вторгнення рф на територію України Координаційний центр Save Ukraine Now займається забезпеченням військових підрозділів із Прикарпаття.

Зараз одним із пріоритетних запитів військових є засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ), а саме радіозавади для ворожих дронів. Однак більшість наявних на ринку товарів працюють на одній частоті й ворог швидко переналаштовує свої дрони, коли зауважує роботу РЕБ на певній ділянці фронту.

Save Ukraine Now спільно із розробниками та військовими Прикарпаття з 10 окремої гірсько-штурмової бригади складають РЕБ відповідно до запиту військових на певній ділянці фронту. Ці системи є найбільш ефективні.

На ґрантові кошти організатори закуплять матеріали для мультичастотної системи РЕБ та підготують ті елементи системи, яку можна зробити в тилу та скоротити етапи збірки для військових.