News

Відбулися чергові Загальні збори співзасновників громадського ресторану Urban Space 100

28.01.2017

Сьогодні, 28 січня, відбулися чергові загальні збори, де співзасновники громадського ресторану Urban Space 100 виконували одну з його місій - розподіляли 80% згенерованого за квартал чистого прибутку закладу на фінансування громадських проектів розвитку Івано-Франківська. Всього було подано 22 проекти, 7 з яких отримали ґрант. Про них розповімо детальніше:

1.  «Поставити на колеса». Ходове відновлення та ремонт візків для людей з обмеженими можливостями при лікарнях міста.

2. День вуличної музики 2017. Організація музичної події, на якій музиканти матимуть можливість проявити себе, а люди - послухати якісну сучасну музику, а також самим спробувати себе в музиці, адже гасло свята «Музикантом може стати кожен!». В рамках «Дня вуличної музики» відбудеться також музичний арт-проект «Вуличне піаніно», на якому можуть грати усі бажаючі. Проект отримав часткове фінансування від заявленої суми.

3. Фотопроект «Архітектура. Музика. Балет». Мета Фотопроекту привернути увагу містян до проблем збереження архітектурної спадщини Івано-Франківська, підтримки мистецтва через контрастне поєднання архітектури та класичного балету. Щоб додати світлинам ще більшої динаміки, в кадрі будуть задіяні музиканти Івано-Франківського камерного оркестру та балерини, які своєю витонченістю підкреслять красу форм та ліній споруд, перетворивши їх із будівель в натхненні об’єкти мистецтва на фотографіях. Проект отримав часткове фінансування від заявленої суми.

4. Filmmaking - 101. Освітній курс за напрямком кіновиробництва від засновника компанії кінопродакшину «100 кубов», провідного кінематографіста та режисера І. Рябчука для початківців та новачків. Програма курсу складається з теоретичного і практичного модулів. На практиці учні будуть знімати короткометражні ролики. Хронометраж кожного ролика орієнтовно 12-15 хв. Проект отримав часткове фінансування від заявленої суми.

5. Child-Friendly Public Space. Проект впорядкує, наповнить додатковим змістом та якісними елементами ландшафтного, міського дизайну території поруч скверу Міцкевича. Проект отримав часткове фінансування від заявленої суми.

6. Урбан-фестиваль «Сеанс міського сканування». Фестиваль полягатиме у концентрованій в невеликий проміжок часу кількості активностей (воркшопів) з українськими та міжнародними кураторами, що направлені на висвітлення/вирішення питання міського простору. Питання до опрацювання в рамках визначатимуться за результатами попереднього дослідження у місті та будуть поєднані під загальним керівництвом досвідчених європейських кураторів наскрізною темою, актуальною для Івано-Франківська. Проект отримав часткове фінансування від заявленої суми.

7. «Teddy Bear Hospital». Ініціатори проекту поступово вдосконалюють спілкування дітей з лікарями через тренінги та ігри. Планується випуск мультфільму про пригоди ведмежатка та створення стаціонарного центру «Лікарня для Ведмежат». Проект отримав часткове фінансування від заявленої суми.

На сьогоднішній день Urban Space 100 вже підтримав 38 проектів. Наступні збори, де вирішуватимуться питання фінансування ініціатив відбудуться в кінці квітня, а термін подачі заявок - з 15 березня до 15 квітня.