Canva   woman holding baby near window

Запуск веб-платформи (маркетплейсу) для соціального підприємства «Ба і Ді фрілансери» (Ba&Di Freelance)

Реалізовано 25.01.2020 - 25.04.2020

51 650 UAH

Часом бабусі та дідусі почуваються самотніми. З іншого боку, батьки також не мають часу на виконання усіх домашніх справ та догляд за дітьми. 

Для вирішенні цієї проблеми було створено платформу Ба і Ді фрілансерів.

Ба-фрілансер може забрати Вашу дитину зі школи, відвести її додому, прослідкувати, щоб вона поїла, допомогти з уроками та відвести на гурток чи до іншої школи. Вона може приготувати Вам вечерю, зробити легке прибирання, вигуляти та нагодувати домашніх улюбленців. Ба-фрілансер — майстриня заповнення вільного часу Вашої дитини різноманітними цікавими справами. Саме з нею Ви будете спокійними за свою дитину!

Ді-фрілансер, крім того, що може зробити Ба, може виконати дрібний ремонт, сходити на закупи, навчити Вашого сина допомагати бабусі чи мамі та, зрештою, просто сходити з ним на футбол і поговорити на різні теми.

На час карантину, літні фрілансери не надають послуги фізично, але ви можете замовити няню-фрілансера онлайн. З деталями, як це зробити можна ознайомитись на сайті (тисніть “Дізнатись більше”).

Ґрантова програма Urban Space 100 покрила витрати на розробку веб-платформи, створення фото та відео-контенту про надавачів послуг та оплату праці керівника проєкту.

Дізнатися більше