295303575 559610212333347 5261432479166598227 n

Воєнний сезон на Urban Space Radio

Реалізовано 01.09.2022 - 30.11.2022

59 800 UAH

З початком повномасштабної війни в Україні Urban Space Radio не припинило своєї роботи. Локально радіо залишилось в Івано-Франківську та продовжило свою роботу, незважаючи на складність у забезпеченні фінансової сталості організації та різку зміну фокусів у формуванні програмної сітки медіа. Команда медіа долучилась до ініціативи аудіожурналістів України задля створення подкасту, який документує війну  “UA: THE DAY THAT WE SURVIVED”

«UA: THE DAY THAT WE SURVIVED» — англомовний подкаст про вторгнення росії в Україну. У ньому звучать зібрані достовірні історії та записи людей, які переживають війну, але зберігають стійкість у боротьбі. Всі матеріали зібрано безпосередньо від свідків подій, а також під час бойових дій з усієї України. Подкаст спрямований на іноземного слухача.  Перед отриманням гранту було напрацьовано та опубліковано 22 епізоди та зібрано понад півсотні унікальних аудіальних історій. Всі епізоди можна послухати тут.

Паралельно з англомовною версією існує адаптований варіант подкасту українською -“Ще один день”, орієнтований на українського слухача та доповнений життєствердним історіями, які надихають жити та продовжувати боротьбу. Повні записи отриманих історій передаються для медіаархіву Центру міської історії центрально-східної Європи (Львів). 

Підтримка “Воєнного сезону” Urban Space Radio дозволила продовжити роботу команди над документацією історій війни, а також допомогла якісно оновити звучання радіо для його постійних та потенційних слухачів. До того ж, внесені оновлення сприяють популяризації українського музичного продукту та формування його тренду не тільки серед українців, але й серед іноземних слухачів.

Слухати Urban Space Radio, Youtube та Apple Podacsts