111

Електрика – це просто. Слідами Фарадея

Реалізовано 01.02.2023 - 31.05.2023

40 522 UAH

Команда «РобоклубІФ» вже не вперше реалізовує навчальні соціальні (безкоштовні) програми для дітей, які постраждали від війни і допомагають адаптуватися на новому місці. 

Тематичним завданням проєкту було зацікавити дітей у вивченні точних наук, в даному випадку - електричних явищ та принципів засобами неформальної освіти, шляхом формування продуктивного середовища спрямованого на практичні прості й неймовірно захоплюючі досліди з підручних засобів, які розбурхають уяву учасників і перетворять знайомство з електрикою у захоплюючу подорож.

Проєкт розробив молодий спеціаліст Григорій Стахів, і він складався з серії майстер класів різної тривалості та складності, які відбувалися кожної неділі з 5 березня по 7 травня. Кожен майстер клас був безкоштовним та розрахований на дітей різного віку. Загалом у проєкті взяли участь 54 дитини. Серед них: 5 дітей - діти військовослужбовців, 23 дітей - з сімей ВПО, 7 дітей - з багатодітних та малозабезпечених родин. У просторі Робоклубу всі учасники змогли відчути себе у безпеці, знайти спільну мову та розкрити свій потенціал.

Ґрантові кошти від Urban Space 100 були витрачені на гонорари розробникам та викладачам програми та закупівлю необхідних матеріалів.

Дізнатись більше